Студенти на Донбасі можуть отримати 18 тисяч гривень

Учасникам необхідно написати і відправити статтю

В Донецькій області студенти з першого по п'ятий курс можуть взяти участь у конкурсі і отримати 18 тисяч гривень. Це кошти - грант на навчання, передає прес-служба Слов'янської міської ради.

Як зазначається, щоб взяти участь у конкурсі, студентам потрібно виконати спеціальне завдання - написати статтю, есе або зробити невелике дослідження. Останній день подачі робіт - 1 листопада. Так, всі хто хочуть взяти участь у конкурсі, повинні написати статтю на тему "Розвиток ринку кредитування в Україні у розрізі банків і мікрофінансових організацій".

Також додається, що брати участь у конкурсі можуть усі студенти українських ВНЗ, як денного, так заочного і навіть вечірнього відділень.

Нагороджувати переможців будуть на щорічній всеукраїнській конференції, яка присвячена банківським технологіям. Саме фіналісти конкурсу зможуть відвідати цю конференцію безкоштовно. Фіналісти будуть оголошені 15 листопада.

Більш детальну інформацію про конкурс, написання статті та подання робіт можна дізнатися на конкурсному сайті.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що на Донбасі реалізують проект вартістю в мільйони доларів США.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.