Безкоштовне харчування та проживання: мешканців Донбасу запрошують на "форум медіа-патріотів"

Протягом трьох днів учасники проведуть дискусії, майстер-класи, дослідження та презентації

Місцеві мешканці Донецької області можуть відвідати Всеукраїнський "Форум медіа-патріотів", який спрямований на формування національно-патріотичного світогляду. Вже відомо, що захід проведуть 25-27 жовтня в Київській області, передає прес-служба Добропільської міської ради.

Як зазначається, форум відвідають близько 100 осіб, які з'їдуться з різних областей і міст України. Захід триватиме впродовж трьох днів. За цей час учасники зможуть досліджувати розвиток інформаційного простору України та формування масової свідомості в українському суспільстві.

"У 2013 році сталося масове усвідомлення того, що ми - країна, а не просто територія. Українці згадали свою культуру, гімн, одягнули вишиванки, почали слухати українське, читати історію своєї країни і проводити реформи інститутів", - йдеться в повідомленні.

Так, планується, що на форумі буде проведено аналіз щодо останніх п'яти років та зміни, які відбулися в Україні. На заході відбудуться панельні дискусії, можна буде послухати виступи експертів, взяти участь у майстер-класах і презентаціях.

Для того, щоб взяти участь у форумі необхідно попередньо зареєструватися. Заявки приймаються до 14 жовтня 2019 року. Всі, хто був відібраний для участі в форумі, мають отримати лист-підтвердження (до 20 жовтня включно). Учасники будуть забезпечені проживанням, харчуванням і роздатковим матеріалом.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що Данська рада у справах біженців шукає бізнес-партнерів на Донбасі.



Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.