Масштабний ярмарок запрацює в Маріуполі на новорічні та різдвяні свята

У місті буде оголошено аукціон на оренду ярмаркових будиночків

В Донецькій області в Маріуполі вже готуються до проведення новорічного та різдвяного ярмарку. В цьому році гостей та місцевих мешканців чекають цікаві заходи, дитячі казки, будинок Діда Мороза, яскраві фотозони і багато смачних страв, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, новорічна та різдвяна ярмарка розгорнеться з небувалим масштабом. А протягом усього місяця відбудеться багато різних заходів.

"Напередодні свят буде оголошено аукціон на оренду ярмаркових будиночків для торгівлі на святах в місті з 19 грудня. Процедура участі в ярмарку змінилася, і вийшла на таку платформу", - йдеться в повідомленні.

Також додається, що на даний момент шукають учасників (підприємців), які готові пригощати місцевих мешканців різною смачною їжею. Всі, хто хоче взяти участь у ярмарку вже зараз можуть ознайомитися з правилами та процедурою для участі в аукціоні за посиланням.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що гімнаст з Маріуполя виступить в Токіо.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.