У Покровську почали розвінчувати міфи про місцевих депутатів

Депутати працюють на підприємствах міста і їх легко можна зустріти на вулицях

В Донецькій області в місті Покровськ придумали проект за допомогою якого почали розвінчувати міфи про місцевих депутатів. У ньому журналісти намагаються розповісти і показати, що депутат, насправді, абсолютно проста людина, передає прес-служба Покровської міської ради Донецької області у соцмережі Facebook.

Як зазначається, депутати також працюють на місцевих підприємствах, які мають свої особисті проблеми, але їх завдання полягає у тому, щоб вирішувати проблеми інших людей.

Хоч люди часто сприймають депутатів серйозними, у дорогих костюмах і з дипломатами в руках, в повсякденному життя вони можуть носити джинси і звичайну куртку.

В кожному відео журналісти беруть для зйомок по одному округу в Покровську і розповідають про конкретного депутата. Також показують сам округ, людей, які там живуть, їх проблеми та потреби.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що в Бахмуті студенти можуть отримати на навчання 18 тисяч гривень, взявши участь у розіграші.Источник: https://donbass.comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.