У Золотому продовжується дзеркальне розведення військ, - ООС

Цілодобово працюють мобільні блокпости

В Луганській області в місті Золотому триває дзеркальне розведення військ. На даний момент воно проходить на дільниці №2 поблизу Золотого-4, передає прес-служба Операції об'єднаних сил в соцмережі Facebook.

Як зазначається, в цьому місці бійці Нацгвардії і співробітники Нацполіції України несуть службу в посиленому режимі. Це роблять з метою забезпечити правопорядок і спокій мирних мешканців. 

Також, створили піші наряди гвардійців і поліцейських. Їх завдання - патрулювати вулиці в Золотому. Працюють і цілодобові мобільні блокпости, які також повинні забезпечувати порядок.

При цьому, місцеві мешканці підкреслюють, що поки що в Золотому ніхто не стріляв.

За словами місцевої мешканки Ганни Михайлівни, у вересні російська куля прилетіла до неї у вікно. Жінці вдалося вижити завдяки тому, що вона була в іншій кімнаті. Вона зазначила, що протягом останніх 10 днів у них все було спокійно. Ганна Михайлівна навіть не може повірити, що зараз така тиша.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що розведення сил на Луганщині відбувається з обох сторін.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.