Обдарованим дітям та студентам на Донбасі передбачили стипендії

Кількість учнів з високими результатами збільшилася практично на половину

В Донецькій області в Маріуполі місцеві депутати підтримали проект, який передбачає призначення стипендій обдарованим дітям та студентам. Поки що цей проект успішно пройшов всі депкоміссії, останній етап - рішення сесії, повідомляється на сайті Маріупольської міської ради.

Як зазначається, стипендії дітям та студентам, які досягають високі результати на предметних олімпіадах і МАН (малої академії наук), виплачують у місті вже не перший рік.

За словами директора департаменту освіти міської ради Тетяни Братчикової, у минулому році таких претендентів було 38 чоловік, а в цьому вже всі 67.

"Претендентів на отримання стипендій міськради висувають педагогічні ради навчальних закладів. Кандидатами можуть бути учні, які мають високий рівень учнівських досягнень і стали переможцями Міжнародних і Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та МАН. А також - студенти, які зробили наукові відкриття, мають публікації в наукових виданнях або брали участь у престижних конференціях, семінарах", - йдеться в повідомленні.

Проект нинішнього року передбачає, що отримувати стипендії будуть 39 студентів вузів і коледжів, а також 28 учнів шкіл. Кожен місяць, починаючи з 1 вересня 2019 року до 31 серпня наступного року, їм будуть виплачувати по 700 гривень.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що противник ховає важке озброєння в школах і будинках.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.