Боксери з Донбасу завоювали три "золота" в Греції

Спортсмени брали участь у міжнародному турнірі

В Донецькій області троє спортсменів з Маріуполя стали володарями золотих медалей. Нагороди вони завоювали на Міжнародному турнірі з боксу пам'яті Антона Хрістофорідіса, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, змагання проходили в Греції в місті Салоніки. Участь взяли маріупольці Руслан Луньов, Дар'я Гутаріна і Богдан Найдьонов. Вони є вихованцями Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Атлетик".

Так, Руслан Луньов зайняв перше місце у ваговій категорії 81 кг, Дар'я Гутаріна стала переможницею у ваговій категорії 48 кг, а Богдан Найдьонов завоював "золото" у ваговій категорії 30 кг.