Гімнаст з Донбасу отримав золоту медаль на Всесвітньому кубку виклику

Медаль Ігор Радівілов здобув у вправах на кільцях

Маріупольський гімнаст виграв золоту медаль на Всесвітньому кубку виклику зі спортивної гімнастики. Змагання проходили в Угорщині, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, Ігор Радівілов (гімнаст з Маріуполя) - став одним із головних фаворитів першості. Він отримав "золото" у перший день змагання і став єдиним хто виграв золоту медаль для України в цей день. Він отримав медаль у вправах на кільцях.

За словами президента Міжнародного благодійного фонду "Спорт і діти" і олімпійської чемпіонки Стелли Захарової, інші українські гімнасти отримали чотири нагороди.

"Олег Верняєв завоював два "срібла" на коні й у вільних вправах, де також став третім, отримавши бронзову медаль. Ангеліна Радівілова виграла бронзу в опорному стрибку. Ви наша гордість, бажаємо вам ще більше перемог і нагород", - написала чемпіонка на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що вивчити українську мову мешканцям Маріуполя пропонують всього за годину.



Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.