Спортсмени з Маріуполя перемогли на чемпіонаті України з вітрильного спорту

У змаганнях брали участь 100 спортсменів з усієї країни

В Україні маріупольські спортсмени стали кращими на чемпіонаті України з вітрильного спорту. Змагання проходили у Вишгороді, передає прес-служба Маріупольської міської ради.

Як зазначається, чемпіонат проходив в олімпійських класах яхт - 470, RSX, Finn, Laser і Laser Radial. Участь у ньому взяли близько 100 найсильніших спортсменів з усієї країни.

"Маріупольські яхтсмени боролися за нагороди у класі Laser. Вони в черговий раз довели свою перевагу над суперниками з інших областей України", - йдеться в повідомленні.

В даному класі титул чемпіона України завоював Іван Жукалін. Срібним призером став Валерій Кудряшов, а бронзовим - Станіслав Мулько. Дмитро Бєлов показав четвертий результат.

picture

picture

Раніше "Донбас. Коментарі" писало, що гімнаст з Донбасу отримав золоту медаль на Всесвітньому кубку виклику.