На чемпіонаті світу з кікбоксингу спортсменка з Донбасу завоювала "срібло"

Уляна Міщенко перемогла суперниць з Австралії і Туреччини

Спортсменка з Маріуполя Уляна Міщенко змогла завоювати срібну медаль на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO. Змагання проходили в Сараєво (Боснія і Герцеговина), передає прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

Як зазначається, медаль дівчина виграла у ваговій категорії 65 кг у розділі лоу-кік. Вона змогла здолати суперниць з Австралії і Туреччини. Але у фіналі поступилася спортсменам з Хорватії. Сама Уляна Міщенко є вихованкою обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксингу. Її тренер - Руслан Осипов.

Чемпіонат світу завершився вчора, 27 жовтня. Участь у ньому взяли 754 спортсменів з 58 країн. Також, участь у цьому чемпіонаті брав ще один кікбоксер з Донбасу Владислав Гіда (місто Курахове). Він посів дев'яте місце і змагався у ваговій категорії 60 кг у розділі лоу-кік.

Раніше, видання "Донбас. Коментарі" писало, що спортсмен Ігор Радівілов з Маріуполя привіз з Чемпіонату світу бронзову медаль.