Виборчі дільниці на Донбасі охоронятимуть цілодобово

Правоохоронці перейшли на посилений режим роботи

У день виборів, 21 липня на охорону громадського порядку в Донецькій області буде задіяно понад 5000 співробітників органів МВС. Про це повідомляє прес-служба поліції у Донецькій області.

В Донецькій області створено 12 одномандатних виборчих округів та 1132 виборчі дільниці, з яких 47 спеціальних. Після завезення бюлетенів на кожній будут чергувати співробітники поліції і рятувальники.

Особлива увага буде приділятися прифронтовим населених пунктах, де, як і під час президентських виборів, будуть нести службу понад 200 поліцейських.

"Завдання поліції - забезпечити законність і безпеку під час позачергових парламентських виборів", - йдеться в повідомленні відділу комунікації поліції Донецької області.

Для оперативного реагування на порушення під час виборів створені додаткові слідчо-оперативні групи. А на вулицях збільшать кількість патрульних нарядів.

По всій області чергуватимуть вибухотехнічні групи, а також будуть розміщені резервні сили.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що 19 кримінальних проваджень відкриті за фактами порушень виборчого законодавства на Донеччині.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.