Разумков зробив заяву щодо російської мови на Донбасі

Російська мова на Донбасі може бути регіональною

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков вважає можливим діалог щодо більш глибокого використання російської мови на Донбасі, ніж на інших територіях країни. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Разумков зазначив, що це відповідає Європейській хартії про мови, не суперечить українській Конституції.

"Єдині червоні лінії, які були накреслені і озвучені президентом, це те, що єдиною державною мовою в нашій країні є українська мова. Це ми не обговорюємо", - сказав він.

Коментуючи зауваження, що така ж аргументація звучала при ухваленні "закону Ківалова-Колесніченка" у 2012 році, Разумков заявив, що тоді не було війни.

"Це була не спроба знайти точки, за якими можна об'єднати суспільство, а це, на жаль, використовували як точку, навколо якої можна зібрати свій електорат", - сказав Разумков і додав, що йому прикрі порівняння "з представниками колишніх політичних еліт".

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що президент України Володимир Зеленський заявив, що жителям Донбасу треба дати можливість говорити і заповнювати документи російською мовою.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.