Нардепа Королевську на Донеччині обсипали борошном

Інцидент стався під будівлею Донецького окружного суду

Депутата від партії "Опозиційна платформа — За життя" Наталію Королевську на мітингу обсипали борошном. Про це повідомляє "112 Україна".

Інцидент стався під будівлею Донецького окружного суду. Там зараз відбувається засідання по справі фальсифікацій на 52-му виборчому окрузі.

"Зараз під стінами Донецького окружного суду, де розглядається засідання, на яке не з'явилися представники окружної комісії, ні представник кандидата від "Батьківщини". Вони прислали замість себе агресивно налаштованих товаришів, молодиків, які ведуть себе агресивно. Зараз один підбіг, обсипав мене борошном, стоять там щось палять", - розповіла Наталія Королевська.

За її словами, такими методами ніяк не можна виграти виборчу компанію.

"Ми обурені тією кількістю порушень, маніпуляцій, фальсифікацій, які відбувалися в день виборів у 52-му окрузі, так і протягом 3 діб, як фальсифікувала вибори окружна комісія. І вчора, порушуючи всі здорові норми закону, вони скасували перерахунок голосів...", - зазначила нардеп.

Зазначається, що на даний момент подано більше 10 позовів у справі про можливі фальсифікації на 52-му виборчому окрузі.

"Зараз у судах ми вже почали розгляд справ, сьогодні і завтра більше 10 позовів подано, вони, ми сподіваємося, будуть розглянуті. Також ми написали скарги і звернення в ЦВК, зробили звернення в правоохоронні органи", — сказала Королевська.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що спецназ МВС направило на скандальний округ до Донецької області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.