На одному з округів Донецької області будуть перераховувати голоси

Результати виборів виявилися сумнівними

У Донецькій області адміністративний суд прийняв рішення, яким зобов'язав членів виборчої комісії перерахувати голоси на деяких дільницях в окрузі №50. Про це повідомляє "112 Україна".

Відомо, що на одній з дільниць члени комісії зазначили, що за кандидата в нардепи від "Опозиційної платформи - За життя" Руслана Требушкина проголосувало 165 осіб. Однак у протоколі, який відправили у ЦВК, було зазначено 416 голосів.

"При подачі нашої скарги в ОВК, ОВК її не розглянули. Наші вимоги були в тому, щоб все-таки перерахувати саме цю ділянку. ОВК не підтримала і не перерахувала. Ми змушені були звернутися в Донецький окружний адміністративний суд, і сьогодні ми отримали позитивне рішення про те, щоб на цій ділянці перерахунок провели", - заявила керівник штабу кандидата в нардепи Андрія Аксьонова Зухра Щетиніна.

На сайті суду зазначено, що кандидат у нардепи Андрій Аксьонов намагався добитися перерахунку голосів на виборчих дільницях №140756 в Мирнограде, а також №140787 в Добропіллі.

Нагадаємо, 26 липня, Центральна виборча комісія (ЦВК) не прийняла протоколи з мокрими печатками від Окружної виборчої комісії (ОВК) № 50 (Покровськ, Мирноград, Добропілля і Добропільський район Донецької області).

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що спецназ МВС направило на скандальний округ до Донецької області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.