Жителі Донбасу отримають курчат і корми по новій програмі ООН

Загальний обсяг гумдопомоги складе 1 млн доларів

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) надасть жителям 52 населених прифронтових пунктів у Донецькій області гуманітарну допомогу. Про це повідомляє прес-служба ООН.

"Не маючи засобів до існування, люди змушені купувати продукти харчування в борг, не можуть звернутися до лікаря, деякі в розпачі починають жебракувати", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що багато жителів "сірої зони" знаходяться без джерел існування. Селяни не можуть обробляти поля, усіяні мінами.

Згідно з новим гуманітарним проектом ООН жителям Донбасу безкоштовно дадуть корми для тварин та курчат. ФАО не тільки надасть допомогу на мільйон доларів, але і навчить жителів грамотно нею розпорядитися.

Нагадаємо, в лютому поточного року організація ООН створила фонд гуманітарної допомоги Україні, зокрема мешканцям Донецької та Луганської областей, і закликала донорів долучитися до неї.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що 26 липня ООН передала на Донбас 187 тонн гуманітарної допомоги.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.