Зеленський призначив нового командувача Об'єднаних сил

Відповідний указ був оприлюднений 5 серпня

Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади командувача Об'єднаних сил (ООС) Олександра Сирського. Про це йдеться у відповідному указі від 5 серпня 2019 року.

"Звільнити генерал-лейтенанта Сирського Олександра Станіславовича з посади командувача Об'єднаних сил", - йдеться в тексті документа.

На посаді командувача ООС він пропрацював лише три місяці, з 6 травня 2019 року. Згідно з указом Зеленського, тепер Сирський буде очолювати Сухопутні війська Збройних сил України.

Крім того, указом №579/2019 президент України призначив на посаду керівника ООС генерала – лейтенанта Кравченка Володимира Анатолійовича.

Відомо, що Кравченко Володимир з 2017 року обіймав посаду заступника начальника штабу оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України.

Раніше "Донбас. Коментарі" писали про те, що 29 липня, президент України Володимир Зеленський звільнив Короля Артура з посади голови Міловської РДА Луганської області.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.