Посольство США закликало Росію вивести свої війська з України

Конфлікт припиниться, якщо на Донбасі не буде російських сил

Посольство Сполучених Штатів Америки закликало Росію вивести своїх військових з України, щоб покласти край конфлікту. Про це повідомляє посольство США в Києві в Twitter.

У тексті говориться, що після того, як 6 серпня на Донбасі внаслідок ворожих обстрілів загинули четверо українських військовослужбовців, президент Володимир Зеленський і ВСУ "проявили стриманість і хоробрість перед обличчям агресії".

Зазначається, що Україні вдалося зберегти потенціал для припинення вогню, яке рятує життя українців, і прискорити дипломатичні зусилля для мирного врегулювання конфлікту.

"Такий підхід заслуговує повної підтримки "нормандської четвірки", включаючи Росію. Росія могла б проявити таку хоробрість і покласти край конфлікту, негайно вивівши свої сили", - йдеться в повідомленні посольства.

9tIt2EpRyVZVe_BlhrRuczh0r.png

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський скликав голів силових структур із-за загибелі українських військових та загострення ситуації на Донбасі.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що Володимир Зеленський зателефонував президенту РФ Володимиру Путіну і попросив вплинути на бойовиків.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.