Українська розвідка отримала техніку, що відстежує переміщення противника

Станція «Сектор Р-677» застосовується в реальних бойових умовах з 2014 року

Збройні Сили України отримали мобільний варіант радіопеленгатор короткохвильового діапазону Сектор Р-677, завдяки якому стане можливим більш ефективне відстеження переміщень і активності супротивника. Про це повідомляє прес-служба "Укрборонпром".

"Сектор Р-677 дозволяє ефективно виявляти роботу всіх сучасних (та перспективних) станцій короткохвильового діапазону. А кілька таких радіопеленгаторів, об'єднаних в єдину мережу, можуть визначати місцезнаходження передавача сигналу. Таким чином є можливість отримати точні координати центрів зв'язку, командних пунктів, розташування підрозділів противника та іншу важливу інформацію", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що в Секторі" впроваджені сучасні методи вимірювань та цифрової обробки радіосигналів. Для цієї станції з урахуванням реального бойового досвіду розроблені спеціальні алгоритми програмного забезпечення.

Станція "Сектор Р-677" застосовується в реальних бойових умовах з 2014 року, нині завдяки співпраці з фахівцями військових частин, була здійснена його глибока модернізація на основі реального бойового досвіду.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що РФ збільшує на Донбасі снайперські підрозділи.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.