Паспортизація Донбасу: у відповідь Кремлю готують захисні заходи

Нове рішення російських властей гостро засудили

МЗС України рішуче засуджує нову спробу російської влади поширити спрощений порядок прийняття до громадянства РФ на українських громадян - жителів Донецької і Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Дії російської сторони є відвертим втручанням у внутрішні справи України як незалежної і суверенної держави, серйозною загрозою безпеки на європейському континенті", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що кремлівські укази про "паспортизації" не будуть визнаватися українською стороною.

"Ця провокація зроблено у відповідь на ініціативи української сторони за деескалації ситуації. Незважаючи на численні заяви про прагненні якнайшвидшого встановлення миру, Кремль своїми діями демонструє відверте намір продовжувати гібридну війну проти України", - додали в МЗС.

Також у документі повідомляється, що на тлі зазначених дій Кремля МЗС уже підготував для розгляду РНБО України перелік заходів із захисту національної безпеки, законних прав та інтересів громадян України у відповідності з міжнародним правом і законодавством України.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що влада РФ прийняли рішення видавати свої закордонні паспорти жителям окупованих територій сходу України.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.