Підкуп виборців та викрадення печатки: поліція повідомила про порушення, пов'язані з виборами на Донбасі

За всіма фактами розпочато досудові розслідування

19 кримінальних проваджень відкриті за фактами порушень виборчого законодавства на Донеччині. Про це повідомляє прес-служба поліції у Донецькій області.

Протягом доби поліція задокументувала 4 кримінальні правопорушення, пов'язані з парламентськими виборами: підкуп виборців, перешкоджання здійсненню виборчого права і викрадення печатки.

Так, в поліцію надійшло повідомлення про те, що в одномандатному виборчому окрузі №51 у Бахмутському районі кандидати в народні депутати надають гроші, безкоштовні товари і послуги виборцям з метою спонукати електорат голосувати за них.

Аналогічний факт зареєстрований в селищі Новгородське, де кандидати в депутати пропонують виборцям 2 тисячі гривень за їхні голоси. Частину суми обіцяють одразу, решту - після отримання фото заповненого бюлетеня.

Крім того, в поліцію Торецка надійшло повідомлення про зникнення печатки голови окружної виборчої комісії. Встановлено, що відповідальна особа залишила її в незапертом сейфі на виборчій дільниці.

За всіма фактами розпочато досудові розслідування.

Всього з початку передвиборчої кампанії поліція Донеччини зареєструвала 381 повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що в Бахмутському районі Донецької області правоохоронці перевіряють повідомлення про масовий підкуп виборців.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.