У Краматорську вперше пройде дитячий еко-форум

Організатори підготували кілька цікавих локацій

13 липня у Краматорську в зеленій зоні парку Ювілейного з 10:00 до 14:00 буде проводитися Перший міський дитячий екологічний форум. Про це повідомляє "Zi.ua".

"Мета заходу - популяризація серед дітей і підлітків ідей відповідального ставлення до навколишнього середовища та розвитку гармонійної взаємодії людини і природи", - йдеться в повідомленні.

Організатором форуму виступає Місцевий філіал Українського реєстрового козацтва при підтримки управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради та благодійного фонду "Карітас Краматорськ".

Для того, щоб захід був максимально корисним і повчальним для відвідувачів, організатори підготували кілька локації, а саме:

- Зона лекторію: Інформаційна платформа, де практикуюча еко-активістка розповість, як поводитися з побутовими відходами.

- Майстер-класи: з виготовлення еко-сувенірів, еко-сумок, браслетів і магнітиків. Також учасники навчаться робити гігієнічні засоби, які не містить шкідливих речовин.

- Музей живої природи Центру позашкільної роботи та їх локація "ZOO Selfi", де можна буде зробити фото з екзотичними тваринами і дізнатися про них більше.

- Всіх гостей пригощатимуть козацьким кулішем прямо на форумі. За словами організаторів, ніхто не залишиться без подарунків.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.