Українським військовим у зоні ООС побудують «мобільні будиночки»

Для різних зон оборони модулі будуть різні

В Міністерстві оборони за участю Президента України Володимира Зеленського відбулася презентація мобільних житлових модулів для розміщення особового складу в районі ООС. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Були представлені три варіанти зазначених модулів - в залежності від того, де вони будуть застосовуватися, - буде змінюватися комплектація, моделювання самого контейнера", - йдеться в повідомленні.


Відзначається, що, якщо буде небезпека для життя українських військовослужбовців, споруди будуть поліпшуватися і змінюватися по конструкції, щоб особовий склад не зазнав поразки.


"В інших місцях – там, де вони не будуть поглинені в землю, є інженерні засоби захисту - це гебионы, якими будуть захищено особовий склад від дій диверсійних груп, які можуть проникнути вглиб нашої кордону оборони, і якщо виникне така необхідність захищатися від дій ворога", - підкреслив Міністр.

Відомо, що є спеціальне житло як для першої лінії оборони, так і для другої.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.