Сивохо ініціює створення спеціального органу для відновлення Донбасу

Найбільша проблема Донбасу – це війна

Кандидат в народні депутати по 49-му округу від партії "Слуга Народу" Сергій Сивохо впевнений, що майбутнє Донбасу напряму залежить від результатів виборів до парламенту 21 липня. Про це він заявив на зустрічі з працівниками Дружківського заводу металевих виробів (Донецька область).

"Донбас - це стратегічний район. За нього потрібна окрема ініціатива Президента. У тому числі, результати ініціативи залежать багато в чому від результатів виборів 21 липня", – підкреслив Сивохо.

При цьому він підкреслює, що найбільша проблема Донбасу – це війна: "Припинення війни – це завдання номер нуль. Зупинити війну, весь цей жах – це найголовніше завдання".

Політик зазначив, що його основним завданням у Верховній Раді України бачить відбудову Донбасу і повернення його жителів до нормального життя. І війна – не привід відкладати цю роботу. Процеси відновлення треба починати вже зараз з підконтрольних територій.

"Не треба чекати закінчення війни. Ми розуміємо, що війна просто так не закінчиться. Це довгий процес. Але відновлювати наш край треба вже зараз", – пояснює Сергій Сивохо.

На думку кандидата в народні депутати, для організації ефективного процесу відновлення регіону необхідно створити єдиний спеціальний орган. Він повинен об'єднати в собі всі повноваження, які сьогодні розкидані по різним міністерствам і комітетам.

"Нам потрібен один орган, який буде звітувати, підкорятися безпосередньо Президентові і займатися всіма нашими завданнями", – резюмував Сивохо.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що Сивохо лідирує в 49 окрузі на Донеччині.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.