Кількість злочинів, скоєних бойовиками зросла, - розвідка

Винуватців покривають, щоб не викликати протести населення

На окупованих територіях Донбасу командування російсько-окупаційних військ покриває бойовиків, які вчинили злочини проти мирних жителів. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, ватажки бойовиків таким чином намагаються запобігти зниженню мотивації особового складу до проходження служби. "Військовим правоохоронним органам" обмежили реагування на злочини бойовиків проти мирного населення ОРДЛО, що призвело до зростання кількості злочинів у відношенні цивільних:

- 13 липня найманці зі складу 4 окремої мотострілкової бригади 2 АК у населеному пункті Ясенівський Луганської області підірвали ручну гранату в громадському місці, в результаті чого постраждала місцева мешканка;

- 14 липня військовослужбовець 11 окремого мотострілецького полку 1 АК вбив мирного жителя;

- 17 липня двоє військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку здійснили напад на цивільних осіб (батьки з дітьми) і завдали їм тяжких травм;

- 18 липня подібний випадок стався також у Єнакієвому Донецької області, де військовослужбовці 1 АК поранили двох.

"При цьому у всіх випадках військове командування противника покриває винуватців з метою недопущення зростання протестних настроїв серед населення в районах дислокації підрозділів російсько-окупаційних військ", — повідомляють в Міноборони.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що бойовики на Донбасі стали частіше грабувати мирне населення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.