Українська сторона готова демонтувати зміцнення в Станиці Луганській

Роботи будуть проводитися в рамках виконання існуючих домовленостей

Україна готова розпочати демонтаж фортифікаційних споруд на ділянці розведення сил і засобів в районі населеного пункту Станиця Луганська. Про це повідомляє прес-центр операції Об'єднаних сил на своїй сторінці в фейсбук.

"Сьогодні, 24 липня 2019 року, українська сторона готова розпочати демонтаж трьох фортифікаційних споруд, розташованих уздовж дороги, між КПВВ "Станиця Луганська" та зруйнованим мостом через річку Сіверський Донець", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що зазначені роботи будуть проводитися в рамках виконання існуючих домовленостей по розведенню сил і засобів на ділянці в районі Станиці Луганської.

"Виконання українською стороною відповідних зобов'язань, можливе лише в разі дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями своїх зобов'язань з синхронного демонтажу фортифікаційних споруд на даній ділянці", - підкреслює українська сторона СЦКК.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що в Україні тривають підготовчі роботи по відновленню зруйнованого мосту у Станиці Луганській. Ремонтом буде займатися спеціально створена для цього робоча група.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.