Російські кораблі влаштовують провокації в Азовському морі

За даним фактом поінформована поліція і СБУ

У водах Азовського моря зафіксовані провокаційні дії з боку кораблів Берегової охорони ФСБ Росії. Про це повідомляє прес-центр операції Об'єднаних сил на своїй сторінці в фейсбук.

"Протягом двох діб, приблизно в однакові часові періоди, після 21.00, в Маріупольському районі Азовського моря тактичні групи катерів Маріупольського загону морської охорони зі складу Об'єднаних сил спостерігають незвичайне явище. З боку одного з кораблів Берегової охорони ФСБ РФ, який тримається на певній відстані, з настанням темряви катери Морської охорони Держприкордонслужби України періодично висвітлюються променем зеленого кольору", - йдеться в повідомленні.

За даними штабу, так звані сеанси освітлення тривають по кілька хвилин. "Нанесення шкоди здоров'ю екіпажів і вихід з ладу технічних засобів після впливу променя не зафіксовані. Однак, беручи до уваги, що подібні явища мали місце на лінії розмежування на суші, прийняті відповідні заходи щодо захисту життя та здоров'я персоналу", - наголошується в повідомленні.

За даним фактом поінформовано територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції і СБУ.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що на Донбасі виявили величезну кількість танків і артилерії бойовиків.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.