За час минулого «перемир'я» загинули 49 українських військових, - ОБСЄ

Перемир'я повинно носити стабільний характер

В результаті порушення Росією попереднього режиму припинення вогню, який почався на Донбасі на початку березня, 49 українських вояків загинули, 307 отримали поранення. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Починаючи з попереднього режиму припинення вогню, який почався на Донбасі на початку березня цього року, втрати українських військовослужбовців склали 356 осіб, серед яких 49 загиблих. Це та ціна, яку ми заплатили в минулий раз за порушення Росією домовленостей, досягнутих з Україною за посередництва ОБСЄ в рамках Тристоронньої контактної групи", - розповів постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк.

Дипломат вказав на те, що, після початку дії 21 липня нового режиму припинення вогню відзначається майже нульове число його порушень, але "ця кількість жертв нагадує нам про те, що відбувається, коли він порушується". "Саме з урахуванням цього ми залишаємося відданими справі припинення вогню і збереження життя українських громадян", - додав він.

При цьому, Цимбалюк заявив, що перемир'я має носити стабільний характер, а за ним повинні наслідуватися інші кроки з імплементації домовленостей Мінських

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що 26 липня збройні формування Російської Федерації і її найманці дотримувалися сталого режиму припинення вогню.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.