Глава МЗС пояснив, чому з Путіним не можна домовитися по Донбасу

Між Києвом і Москвою є принципові відмінності

Голова МЗС України Павло Клімкін висловив думку, що Україні нереально домовитися з Росією по Донбасу, так як Кремль використовує цю територію, щоб у майбутньому федералізувати Україну. Про це він розповів на зустрічі в Veteran Hub.

"Я вважаю, що неможливо укласти угоду з Путіним щодо Донбасу. Це неможливо. Я кажу, що нам потрібна якась ситуативна домовленість про припинення вогню, про припинення цієї гарячої фази війни, безумовно, але укласти угоду неможливо, оскільки Путін хоче, щоб Україна, до якої ми з вами прагнемо, не існувала", - зазначив Клімкін.

Коментуючи мінські домовленості, міністр підкреслив, що виведення російських військ — це хороша ініціатива, але вони не будуть діяти, так як у обох країн різні інтереси. Клімкін додав:

"Їх не можна привести до компромісу. Наш інтерес — повернути Донбас, не тільки територію, але і людей. І поступово включити Донбас в наш простір, а путінський інтерес — це зробити Донбас контрольованою територією".

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що глава МЗС вважає, що російські паспорта в Донбасі - посланням президента РФ Володимира Путіна не Україні, а західним країнам.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.