Жителі Донеччини можуть безкоштовно отримати нову професію

Навчання триває від 1,5 до 11 місяців

Отримати нову професію можна завдяки центрам професійно-технічного освіти, яких в Україні 11. На Донеччині діють 2 ЦПТО: в Краматорську та Сєвєродонецьку. Про це повідомляє ІА "Вчасно".

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безкоштовно за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України.

Отримання професійно-технічної освіти в ЦПТО ДСЗ здійснюється за денною формою навчання і при необхідності за індивідуальною формою.

Під час навчання зареєстрованих безробітних забезпечується повна фінансова підтримка - компенсації витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством.

Після закінчення професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації з напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) та видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Навчання по тій чи іншій професії триває від 1,5 до 11 місяців. Серед прикладів професій - електрогазозварник, кухар, перукар, кондитер, швачка тощо тощо.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що фотохудожники з Німеччини та Києва навчають підлітків Донецької області мистецтва фотографії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.