На Донеччині протестують шахтарі: озвучені вимоги

Учасники протесту перекрили дорогу

Сьогодні, 29 липня, працівники шахти "Капітальна" ДП "Мирноградуголь" почали акцію протесту. Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці в фейсбук.

Серед вимог протестувальників – погасити заборгованість по зарплаті і підвищити її рівень, забезпечити стабільну роботу підприємства і вирішити питання збагачення вугілля.

Також гірники стурбовані корупційною складовою у вугільній галузі і виступають за вирішення питання охорони і техніки безпеки. Крім того, вони просять забезпечити вугіллям для власних потреб працівників підприємства.

"Зараз шахтарі змушені перекривати дорогу неподалік від шахти "Центральна", щоб їх почули і прийняли всі заходи для вирішення їхніх вимог", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що шахта "Капітальна" ДП "Мирноградуголь" простоює з 1 липня у зв'язку з тим, що збагачувальна фабрика "Мирноградская" не приймає отриману вугільну продукцію на збагачення.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що Кабмін пропонує Раді направити 1 млрд на зарплату шахтарям.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.