Під носом у ворога: ЗСУ влаштували бойові навчання на Донбасі

До навчань залучалися, як сухопутні, так і авіаційні підрозділи

В зоні Операції Об'єднаних сил на Донбасі стартували масштабні командно-штабні навчання Збройних сил України (ЗСУ). Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Керівництво і офіцери штабів відпрацьовували дії з планування і прийняття рішень в умовах різкої зміни військової обстановки в районах відповідальності. Штаби всіх рівнів працювали на рухомих пунктах управління", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за одним із сценаріїв, військовослужбовці танкових підрозділів Об'єднаних сил, які знаходяться в спеціальних районах відводу згідно з рішеннями ТКГ в Мінську, відпрацьовували здійснення маршу на одному з полігонів Донбасу.

"Танкісти здійснювали переправу через водну перешкоду по поромній переправі. А привести цю переправу за лічені хвилини - це було вже завдання для підрозділів ООС. Військові понтонери майже втричі швидше виконали вправу, не порушивши жодного разу нормативні вимоги", - підкреслили у відомстві.

Крім того, були завдання для екіпажів бойових літаків Повітряних сил. Зокрема, фронтові винищувачі Міг-29 виконували завдання з прикриття повітряного простору під час здійснення понтонної переправи танкового підрозділу.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що 24 липня на півночі та сході України почалися масштабні двосторонні командно-штабні навчання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.