На протестуючих у Донецькій області шахтарів склали протокол

Поліцію хвилював факт перекриття дороги шахтарями

Представник поліції склав протокол щодо проведення акції протесту гірників шахти "Капітальна" ДП "Мирноградуголь". Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці в фейсбук.

"Не встигла закінчитися мирна попереджувальна акція протесту, яку проводили працівники шахти "Капітальна", як на підприємстві з'явився представник правоохоронних органів, і склав протокол в якому зафіксував відповіді глави місцевої організації Незалежних профспілок гірників України (місто Мирноград, Покровський район) Олександра Абрамова на свої запитання стосовно акції протесту", - написав він.

Волинець зазначив, що представника поліції "не турбувала ні заборгованість по заробітній платі шахтарям, ні забезпечення стабільної роботи підприємства, питання охорони і техніки безпеки, ні корупційні явища у вугільній галузі, його турбував лише факт перекриття шахтарями дороги".

При цьому він не виключив можливість, що в подібну ситуацію можуть потрапити активісти Конфедерації вільних профспілок України та Незалежних профспілок гірників України.

Крім того, Михайло Волинець повідомив, що сьогодні, 30 липня, відбудеться нарада Кабміну з приводу складної ситуації у вугільній галузі.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що 29 липня, працівники шахти "Капітальна" ДП "Мирноградуголь" почали акцію протесту і озвучили свої вимоги.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.