На Донбасі відкривають центри для допомоги жертвам домашнього насильства

Щорічно в області реєструють близько 5 тис. постраждалих

В Донецької області розвивають систему закладів для протидії і профілактики домашнього насильства. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

"На сьогодні в області працює 2 притулка (шелтери), центр соціально-психологічної допомоги, три центри підтримки сім'ї; центр денного перебування осіб, які постраждали від домашнього насильства", - йдеться в повідомленні.

За даними глави області, щорічно в Донецькій області реєструється близько 5 тис. таких потерпілих, 80% з них – жінки. В інформаційні бази центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (СССДМ) занесені 979 сімей, 171 родина охоплена соціальним супроводом, 13 осіб направлені на проходження корекційних програм.

Кириленко зазначив, що заходи та програми, спрямовані на протидію та профілактику домашнього насильства, фінансово підтримують міжнародні організації.

"Одна з основних завдань сучасного суспільства - виховати нульову толерантність до проявів будь-якого насильства проти людини, незалежно від його статі і віку", - підкреслив він.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що на Донеччині відкриють чотири центру безпеки громадян.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.