Жителям Донбасу, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, нададуть допомогу

Звернутися за грошовою допомогою постраждалі можуть з 30 липня

На Донеччині стартував пілотний проект з допомоги постраждалим від мін та інших вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє громадська організація "Проліску".

Допомога за фінансової підтримки Уряду Швейцарії буде надаватися особам, які в результаті контакту з мінами і вибухонебезпечними залишками війни (ВВВ) отримали:

- поранення;

- контузію;

- інші ушкодження здоров'я, отримані від мін і вибухонебезпечних залишків війни.

До мін та вибухонебезпечних залишків війни в рамках проекту відносяться:

- розтяжки;

- міни;

- протипіхотні міни;

- боєприпаси, що не розірвалися.

Допомога буде визначатися з урахуванням об'єктивних індивідуальних потреб постраждалої особи, шкоди його здоров'ю і представляється у вигляді:

- оплати товарів (засобів реабілітації, лікарських засобів);

- робіт і послуг з медичної, фізичної, психологічної реабілітації;

- професійної перекваліфікації;

- інших заходів, спрямованих на відновлення та компенсацію порушених або втрачених функцій організму осіб, постраждалих від мін і ВВВ;

- надання коштів постраждалим особам на оплату зазначених товарів, робіт, послуг і заходів.

Зазначається, що проект реалізується громадською організацією "Проліску" за підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ.

На надання допомоги постраждалим від вибухів громадська організація отримала 18 тис. франків або близько 460 тис. грн від уряду Швейцарії.

Звернутися за допомогою грошової постраждалі можуть з 30 липня, залишивши заявку на телефонах "гарячої лінії": (096) 404-10-34 або (093) 202-22-32.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що на Донеччині відкривають центри для допомоги жертвам домашнього насильства.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.