СБУ викрила чергову схему фінансування бойовиків «ЛНР»

Тривають слідчі дії

Співробітники Служби безпеки України викрили механізм фінансування бойовиків терористичної організації "ЛНР". Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Представники української спецслужби встановили, що на тимчасово окупованій території Луганської області учасники незаконних збройних формувань зареєстрували "підприємство-двійник" на базі цілісного майнового комплексу заводу залізничного машинобудування.

Відзначається, що виготовлену промислову продукцію зловмисники незаконно вивозили в РФ через тимчасово неконтрольовану ділянку державного кордону. З отриманих доходів представники фірми-двійника платили податки в бюджет так званої "ЛНР".

В рамках відкритого слідчими СБУ кримінального провадження керівникам підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України.

Також за матеріалами СБУ стосовно російських контрагентів захопленого терористами машинобудівного підприємства рішенням Ради національної безпеки і оборони застосовані спеціальні санкції і обмежувальні заходи.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що СБУ звинуватила компанію "Мотор Січ" у фінансуванні "ДНР".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.