Мар'їнка відзначає п'яту річницю визволення від окупантів

Бойовики намагалися повернути місто під контроль, але ЗСУ відбили атаку

Рівно п'ять років тому, 5 серпня 2014 року, українські військові звільнили Мар'їнку від російської окупації. Про це повідомляє прес-центр ООС на своїй сторінці в фейсбук.

П'ять років тому, завдяки успішним діям військовослужбовців - учасників антитерористичної операції - й місцевого населення було звільнено від збройних формувань Російської Федерації та її найманців місто Мар'їнка.

"Наша армія змінилася, стала боєздатна і ми, військовослужбовці Об'єднаних сил, ніколи більше не дозволимо загарбникам ступати по нашій землі! Вічна пам'ять українським воїнам і цивільним громадянам, загиблим під час проведення антитерористичної операції і операції Об'єднаних сил на Сході держави. Слава і честь захисникам, патріотам, волонтерам та всім, хто, не шкодуючи зусиль захищає рідну землю!", - заявив командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Відомо, що влітку 2014 року за Мар'їнку тривали важкі бої, в результаті яких місто було повністю звільнено ВСУ. Через рік російські найманці спробували повернути Мар'їнку під свій контроль, проте українські військові відбили атаку.

Раніше видання"Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що 1 серпня річницю визволення від окупантів святкувала Красногорівка.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.