Українська розвідка з'ясувала, як бойовики використовують «режим тиші»

Окупанти відкрили додаткові пункти по ремонту озброєння

За даними Головного управління розвідки, бойовики використовують досягнуті домовленості про повне припинення вогню для відновлення і нарощування боєздатності з'єднань. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Зокрема на захоплених підприємствах силами ремонтно-відновлювальних підрозділів російсько-німецьких окупаційних військ в терміновому порядку розпочаті роботи по поточному ремонту і відновленню військової техніки, в т. ч. танків. З метою прискорення зазначених заходів окупантами розгорнуто додаткові пункти ремонту озброєння і військової техніки", - йдеться в повідомленні.

У той же час продовжується постачання з території Росії зброї, матеріально-технічних засобів військового призначення та пального для забезпечення російсько-німецьких окупаційних військ.

За даними ГУР, на озброєння розвідувальних підрозділів 1 і 2 АК надійшла чергова партія 9-мм безшумних снайперських гвинтівок ВСС.

Крім того, під виглядом гуманітарної допомоги від російських волонтерських організацій підрозділи російсько-окупаційних військ отримали прилади нічного бачення, біноклі, комплекти військового обмундирування та індивідуальні аптечки.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" писало про те, що 4 серпня збройні формування Російської Федерації і її найманці шість разів порушили заборону на використання будь-якої зброї.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.