Окупаційні війська посилюють артилерійську підготовку, - розвідка

Противник в темний час доби проводить тренування і стрільби

На території окупованого Донбасу бойовики активно проводять підготовку артилерійських і мінометних підрозділів. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Окупанти обладнують додаткові вогневі позиції артилерії, у т. ч. з порушенням Мінських домовленостей щодо відведення озброєння. При цьому, з зазначеною метою противником використовуються як території підприємств, так і прибудинкові території тимчасово окупованих населених пунктів поблизу лінії зіткнення", - йдеться в повідомленні.

Крім того, бойовики здійснюють активну підготовку цих артилерійських і мінометних підрозділів 1-го і 2-го армійських корпусів, в т. ч. за рахунок збільшення інтенсивності навчальних стрільб на полігонах і тренувань з управління вогнем в темний час доби.

За даними української розвідки, у з'єднаннях і частинах окупаційних військ, 5 серпня почалися збори коректувальників артилерійського вогню.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що бойовики використовують досягнуті домовленості про повне припинення вогню для відновлення і нарощування боєздатності з'єднань.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.