Бойовики не хочуть пропускати патрулі ОБСЄ через блокпости

Противник називав різні причини відмови у проїзді

Протягом минулих вихідних російські окупаційні війська п'ять разів відмовили патрулям СММ ОБСЄ в проїзді через підконтрольні їм блокпости. Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ.

У звіті місії ОБСЄ зазначається, що 3 серпня бойовики не пропустили патрулі СММ через блокпост в н. п. Соснівське (непідконтрольний уряду, 35 км на північний схід від Маріуполя). Причиною відмови став "наказ від командира".

Крім того, в пропуску патрулям ОБСЄ відмовили і 4 серпня, коли місія хотіла потрапити на територію н. п. Новоазовськ (непідконтрольний уряду, 40 км на схід від Маріуполя). Бойовики заявили про "проведення комплексу спецзаходів" в цьому районі.

Також 4 серпня озброєний член російських окупаційних військ знову відмовив патрулю СММ в проїзді через блокпост захід н. п. Верхнешироковское (непідконтрольний уряду, 29 км на північний схід від Маріуполя), заявивши про "роботи з розмінування" і "наказах від командирів". При цьому, перебуваючи на блокпосту, спостерігачі бачили, що через нього проїжджали цивільні автомобілі.

В цей же день патрулі місії ОБСЄ не пропустили через блокпост приблизно в 800 м на північ від с. Заїченко (непідконтрольний уряду, 26 км на північний схід від Маріуполя) і на захід до н. п. Пикузы (непідконтрольний уряду, 23 км на північний схід від Маріуполя), пославшись на "проведення там комплексу спецзаходів".

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що як в ОБСЄ фіксуються випадки порушення "тиші".Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.