Три міста Донеччини отримають гранти на розвиток та благоустрій

Всі проекти будуть реалізовані до листопада поточного року.

Проекти з Бахмута, Дружківки та Маріуполя Донецької області стали переможцями конкурсу міні-грантів програми "Київський Діалог" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування.

Всього на конкурс надійшло 34 проектних заявок з 26 міст та ВІДГ. "Київський діалог" вибрав 14 з них, тематика яких відповідає основним напрямкам роботи: розвиток міських просторів, Smart City і прозорі бюджетів, інструменти громадської участі та молодіжна політика в суспільстві.

Так, у Бахмуті буде реалізований проект "Відкрий своє е-врядування: Будь SMART!". В його рамках проведуть дослідження потреб жителів міста та людей, які переміщаються з окупованої території.

Ще одна ініціатива "EasyWay: безпечне і комфортне автобусне рух в Дружківці" передбачає підключення всіх автобусів, що виходять на маршрути, до системи EasyWay - онлайн сервісу, що дозволяє спостерігати за пересуванням транспорту в реальному часі завдяки GPS.

Для цього проектом заплановано придбання відповідних GPS-трекерів і їх встановлення на всіх автобусах, що курсують по місту.

Третім переможцем від Донецької області став проект "Знайомтеся, Маріуполь", який у форматі гри і квестів і з використанням інтерактивної карти буде знайомити школярів 9-11 класів з історією міста, механізмами роботи Маріупольської міської ради, діяльністю молодіжних громадських організацій та ініціатив.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що в Маріуполі планують реалізувати проект "UPSHIFT Україна", спрямований на розвиток соціальних і професійних навичок у молоді.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.