Одна з шахт в Донецькій області знаходиться під загрозою затоплення

Зараз вживаються заходи по збереженню підприємства

Державне підприємство "Шахтоуправління "Південнодонбаська №1", яке знаходиться в Вугледарі виявилося під загрозою повного затоплення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець.

"Вирішити складну ситуацію самостійно підприємство не в змозі", - йдеться в повідомленні.

За словами Волинця, зберегти вугледобувне підприємство і робочі місця можна тільки завдяки консолідованій роботі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Донецької обласної державної адміністрації та керівництва шахти.

Необхідно залагодити всі робочі моменти, щоб після 12 серпня копальня продовжила працювати в повному режимі, а шахтарі отримували заробітну плату за видобуте вугілля.

"У зв'язку з введенням ринку електроенергії в подібній ситуації можуть опинитися не тільки державні вугільні підприємства, але і комунальні та інших сфер", - додав голова НПГУ.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що з-за боргів на суму понад 132 млн гривень шахта "Південнодонбаська-1" може бути повністю знеструмлена.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.