Бойовики встановлюють морські міни вздовж узбережжя Азовського моря, - розвідка

Такі дії підвищують загрозу життя цивільного населення

Російсько-окупаційні війська продовжують нарощувати мінно-вибухові загородження на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Противник здійснює мінування як територій уздовж лінії зіткнення, так і ділянок місцевості сільськогосподарського призначення вздовж доріг, які пролягають в глибину тимчасово окупованих територій", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що окупантами також встановлюються морські міни вздовж узбережжя Азовського моря тимчасово окупованої території у Донецькій області.

"Зазначені дії російсько-окупаційних військ значно погіршують ситуацію з безпекою і підвищують загрозу життя цивільного населення", - додали у відомстві.

Нагадаємо, згідно з даними української розвідки, на території окупованого Донбасу бойовики активно проводять підготовку артилерійських і мінометних підрозділів.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що в Луганській області тривають роботи з розмінування території поблизу КПВВ "Станиця Луганська".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.