Шахтарі Донеччини поновили протест і перекривають дороги

На підприємстві встановився повний хаос і бардак

Гірники шахти "Курахівська" в Донецькій області через невиплати заробітної плати вирішили почати блокування автодороги. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець.

"Одноголосно прийняли рішення почати блокування автодороги - дороги з Дніпра у Запоріжжя та Маріуполь. Це - єдиний напрям на південь, який має стратегічне значення", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що неподалік від місця блокування знаходяться Мар'їнка і Красногорівка.

Шахтарі заявляють, що їх дії є попереджувальними для влади, яка абсолютно не звертає уваги на факти невиплат зарплати працівникам ДП "Селидіввугілля". Із-за втрати керованості - на підприємстві встановився повний хаос і бардак.

"Міненерговугілля і Кабмін повністю усунулися від прямих обов'язків - перестали реагувати на те, що зараз відбувається на вугільних підприємствах державного сектора і ведуть себе ніби інопланетяни, спостерігаючи за ситуацією з далеких планет, а точніше з заморських курортів", - додав Волинець.

Як повідомляє "Рokrovsk.news", працівники шахти "Курахівська" ДП "Селидіввугілля" вже перекрили трасу Покровськ – Курахове в районі Цукурине. В акції беруть участь близько 100 осіб.

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що 5 серпня, гірники шахти "Курахівська" ДП "Селидіввугілля" пройшли пішим ходом 16 км Селидове, вимагаючи погасити заборгованість по зарплаті. Влада попросили дати на вирішення питання два дні.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.