Ремонтники з компанії «Води Донбасу» потрапили в зону обстрілу

В даний час подачі води немає у двох селищах

Об'єкти КП "Компанія "Вода Донбасу", яке забезпечує водопостачання всій Донецькій області, потрапили в зону обстрілу. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"В результаті обстрілу, який почався в 13.27, аварійні бригади були змушені покинути місце проведення робіт. В даний час подача води в с. Василівка та смт. Верхнеторецьке припинена", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що аварійно-відновлювальна бригада Донецького регіонального виробничого управління приступила до роботи сьогодні, 8 серпня о 9.45, попередньо отримавши погодження від Спільного центру з контролю і координації режиму припинення вогню.

Витік води необхідно було зупинити на Другому Донецькому водогоні діаметром 900 мм Однак, через обстріли, роботи були припинені і будуть продовжуватися після отримання погодження про "режим тиші".

Раніше видання "Донбас. Коментарі" повідомляло про те, що Кабінет Міністрів України своїм рішенням заборонив застосовувати будь-які обмеження поставок електроенергії комунальному підприємству "Вода Донбасу", яке є ключовим постачальником питної води для населених пунктів регіону.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.