На Донеччині зробили важливий крок до вирішення проблеми водопостачання

Почалися роботи на самій аварійній ділянці водопроводу

У Донецькій області розпочалися роботи по заміні магістрального водоводу Другого донецького водопроводу (ВДВ), які допоможуть вирішити гостру проблему мешканців – безперебійне водопостачання. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

"Почали роботу по заміні другого донецького водопроводу. Поки невелику його ділянку - довжиною пів кілометра - але найбільш аварійну, саме вона з 2016 року часто ставала причиною відсутності води в Слов'янську, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці, Торецьку", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що пілотний проект по заміні 530 метрів магістрального водопроводу діаметром 1400 мм реалізує UNICEF у співпраці з Донецькою ОДА та компанією "Вода Донбасу".

"Реалізація цього "пілота" дасть нам можливість точно оцінити, скільки часу буде потрібно на повну заміну необхідних 20 км водопроводу - цей пункт є одним з основних в обласній програмі "Вода Донбасу", - підкреслив Кириленко.

Нагадаємо, в травні 2014 року розпочалися бойові дії в районі Слов'янська, де проходить Другий Донецький водопровід. В результаті обстрілу були сильно пошкоджені водоводи, знеструмлено і зупинені насосні станції, споживачі в населених пунктах цього району залишились без води. Через тривалі бойових дій фахівці довгий час не могли приступити до ремонтних робіт, 15 липня Другий Донецький водопровід був відновлений і заробив в штатному режимі.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що 8 серпня, об'єкти КП "Компанія "Вода Донбасу", яке забезпечує водопостачання всій Донецькій області, потрапили в зону обстрілу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.