Поліція готується до деокупації окремих районів Донеччини

Після звільнення в ОРДЛО створять 16 відділень поліції

Міністерство внутрішніх справ України підготувало 800 поліцейських для роботи на окупованому Донбасі після його деокупації. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

За спеціально розробленою навчальною програмою підготовлено майже 800 поліцейських, які будуть задіяні до відновлення державного суверенітету на території ОРДЛО", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що правоохоронці вивчили міжнародні практики миротворчих місій. Також ретельно вивчається ситуація на тимчасово окупованій території: соціально-економічна ситуація, настрої людей, можливість повернення бізнесу.

Службу в такому режимі українська поліція буде нести протягом року після звільнення ОРДЛО. Всього там планують створити 16 поліцейських відділень, проведено розрахунок потрібної кількості обладнання, транспорту, техніки і засобів зв'язку.

"Донецька область серйозно і глибоко відпрацьовує план по відновленню публічної безпеки та порядку в окремих районах Донецької і Луганської областей. Країна не стане успішною, якщо ми забудемо про наших громадян по той бік лінії розмежування", - відзначили в поліції.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що прифронтові селища на Донбасі будуть патрулювати ретельніше.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.