Для сіл в «сірій зоні» на Донбасі будуть випускати україномовну газету

Редакція також планує створити електронну версію видання

Благодійний фонд "Карітас Маріуполь" починає випуск газети для населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування на Донбасі.

Благодійники готуються до випуску україномовної газети "Громада" для людей, які проживають між підконтрольною і окупованою територією України.

"Перша функція друкованого видання - інформаційна. Тобто, куди людині звернутися в разі чого; хто за що відповідає в конкретному селі, - повідомив директор Ростислав Спринюк. - Друга - ми не будемо "Антифейком" або "Стопфейком". Ми будемо подавати правдиву інформацію, щоб чоловік сам зміг обміркувати її. Тобто будемо виховувати критичне мислення. Це важливо, тому що багато ЗМІ подають інформацію однобоко, як недоправду, пропаганду".

За дотриманням об'єктивності будуть стежити німецькі фахівці, які мають досвід роботи у незалежних ЗМІ.

В редакції нараховуватиметься шість штатних і близько 30 позаштатних співробітників. Тираж видання – 30 тисяч примірників для Донецької області і трохи більше - для Луганській.

Поширювати "Громаду" буде Укрпошта та військово-цивільні адміністрації. Крім місцевих новин, у газеті будуть розповідати про події у світі та Україні.

Редакція також планує створити згодом і електронну версію друкованого видання.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляв про те, що Разумков зробив заяву щодо російської мови на Донбасі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.