У «ДНР» намагалися незаконно вивезти 10-річну дитину

Батько фізично не міг дати дозвіл на вивезення

Через контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Майорське" на непідконтрольну українській владі частину території Донецької області намагалися незаконно вивезти дитину. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

"Громадянка України разом з дитиною 2009 року народження, надала на контроль нотаріально посвідчену згоду батька на вивезення дитини...Згода батька, ймовірно, підроблена, оскільки на момент її видачі батько дитини перебував за межами контрольованої території України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 358 КК України "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут або використання підроблених документів, печаток, штампів" передано співробітникам Національної поліції.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні ООС станом на ранок середи,10 липня, знаходяться 195 автомобілів.Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.