Кабмін виділив гроші на протезування поранених воїнів

На даний момент система протезування зазнала змін

В 2019 році український уряд виділив 1,2 мільярда гривень на фінансування програми забезпечення протезами воїнів і людей з інвалідністю. Про це повідомляє Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у фейсбук.

"У цьому році виділили 1,2 млрд гривень на протезування. Ми змінили систему фінансування і зараз у центрі уваги - потреба конкретної людини. Тепер лише індивідуальне рішення для кожного", - написав він.

Він зазначив, що раніше протези потрібно було закуповувати за кордоном, проте сьогодні такі вироби високої якості виробляються в Україні,  в Харківському науково-дослідному інституті протезування.

"Ми виділили Інституту близько 227 млн грн. Більше половини - на переобладнання та закупівлю приладів, які вже зараз дають змогу проводити складні операції і процедури реабілітації", - зазначив Гройсман.

Раніше "Донбас. Коментарі" повідомляли про те, що Кабінет Міністрів України виконав обіцянку і ухвалив всі необхідні рішення, щоб направити 1 млрд гривень на підтримку державних шахт.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.