Понад 150 тонн продуктів для військових визнали небезпечними

Перевіряють і харчові продукти, які зберігаються в непорушних запасах

За результатами ветеринарно-санітарної експертизи та лабораторних досліджень з початку 2019 року в районі ООС понад 150 тонн неякісних та небезпечних харчових продуктів визнані непридатними для харчування військовослужбовців ЗС України. Про це повідомляє "Армія. Інформ".

"У районі ООС здійснюється постійний контроль за безпекою та якістю харчових продуктів. Також перевіряють сухі пайки. За результатами перевірки забраковано понад 5000 комплектів сухпайків", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що перевірки якості харчових продуктів здійснюють не тільки в підрозділах ООС, але і у військових частинах у всіх регіонах країни. Перевіряють і харчові продукти, які зберігаються в непорушних запасах.

Так, за результатами експертиз і перевірок, з початку цього року у військових частинах не дозволено для вживання понад 120 тонн неякісних та небезпечних харчових продуктів. Також забраковано 30 000 комплектів сухих пайків.

Відомо, що до кінця 2019 284 військові частини та установи Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування. На сьогодні вона впроваджена в 73 військових частинах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.